Členové ATO:
ATO - Asociace televizních organizací Aktuality Aktuality Zpožděná data z TV sledovanosti dodá MEDIARESEARCH do konce týdne

Zpožděná data z TV sledovanosti dodá MEDIARESEARCH do konce týdne

01.10.2013

O víkendu probíhal upgrade technické infrastruktury sběru a zpracování dat, který umožní zlepšení IT infrastruktury projektu. Bohužel ale při přechodu na nové řešení došlo k technické havárii, která způsobila výpadek systému produkce dat za část soboty 28. 9. a neděle 29. 9.

Situaci se v průběhu neděle a pondělí podařilo stabilizovat a data za pondělí již byla dodána standardně a ve standardním čase. V důsledku havárie je ale potřeba data za uplynulý víkend z části panelu zpracovat pomalejším než obvyklým způsobem. Na jejich zpracování MEDIARESEARCH intenzivně pracuje a data za sobotu a neděli z relevantního reprezentativního panelu budou dodána do konce týdne.Všichni klienti byli o výjimečné situaci informováni a veškerá komunikace s nimi probíhá v souladu s doporučením metodologické komise ATO. S klienty jsme v kontaktu a i nadále je budeme neprodleně informovat o každém našem kroku. S vědomím závažnosti situace se omlouváme za důsledky tím způsobené.

.